Plenerowy system ekspozycyjny CUSTOM FRAME SIMPLE

  • modułowe systemy ekspozycyjne custom frame simple produkt dibond

System Custom Frame Simple jest uproszczoną wersją systemu Custom Frame. Jest on zaprojektowany do tworzenia prostych modułów ekspozycyjnych w formie boksów, służących głównie do prezentowania wystaw planszowych i wydruków graficznych. System może być wykorzystywany zarówno w plenerze, jak i we wnętrzach.

Budowa elementów systemu
i możliwości form przestrzennych
Boksy składane są z czterech, gotowych ram, wykonanych z profili aluminiowych, które montowane są do stabilnej podstawy, wyposażonej w stopy regulacyjne. Do gotowej konstrukcji z czterech stron zakładane są płyty z wydrukami.
Wydruki graficzne montowane są - w zależności od planowanego efektu - na płytach nieprzeziernych (aluminiowe płyty kompozytowe, twarde PCV, sklejka) lub na płytach transparentnych, umożliwiających podświetlenie grafik od środka i stworzenie typowego lightboksu.
Odpowiednia technologia nadruku oraz duża wytrzymałość powierzchni stosowanych płyt pozwala na wielokrotne ich wykorzystanie podczas różnych wystaw.

Proponujemy cztery podstawowe modele: boksy typu S, na rzucie kwadratu 100x100cm i prostokąta 100x150cm, o wysokości 200cm oraz boks typu L, o podstawie 150x150cm i wysokości 200 cm lub 280cm.
Każdy boks posiada zabezpieczenie przed wiatrem w postaci odpowiednio dobranych płyt betonowych.

Istnieje możliwość zamówienia zestawu oświetlenia dla każdego rodzaju boksów. Dla powierzchni nieprzeziernych proponujemy lampy na wysięgnikach, mocowane na górnej krawędzi ścian, oświetlające grafiki od przodu. Dla płyt do podświetleń, proponujemy zestaw oświetlenia, montowany wewnątrz boksu, oświetlający powierzchnie wydruku od środka.
Dla boksów typu L, posiadamy oświetleniowe zestawy solarne, co powoduje ich całkowitą niezależność od dostępności źródła zasilania w miejscu instalacji.

TOP